STRZYŻENIE DAMSKIE

Fryzjer wykonuje strzyżenie według najnowszych trendów jak i nowych technik strzyżeń. Techniki te doskonalone są na szkoleniach fryzjerskich.

KOLORYZACJA

Naturalnie wyglądające rezultaty koloryzacji, to jedna z podstawowych usług w moim salonie. Prawdziwe, naturalne rezultaty kolorystyczne mogą być wyzwaniem dla fryzjera, ponieważ włosy naturalne mają wielowymiarowy kolor. Dlatego produkty do koloryzacji, których używam w salonie również muszą być takie. Wielką inspiracją dla mnie jest to jak światło i cień tworzą różne efekty optycznie sprawiając, że kolor włosów jest ekspresyjny i naturalny.
Dodatkowo podkreślają kolor, dokładne cięcia i bogata stylizacja. Naszymi partnerami w świecie koloryzacji są firmy Framesi i Alfaparf Milano .

,,Najlepszy kolor, jak świat długi i szeroki, to ten, w którym do twarzy Tobie” (Coco Chanel)

DEKOLORYZACJA

Znudził Ci się ciemny kolor Twoich włosów? Chciałabyś zmienić kolor? a może marzysz o lśniącym i zmysłowym kolorze blond? – Studio Fryzjerskie Jagoda spełni Twoje marzenia.

Przyjdź do naszego Salonu i wykonaj dekoloryzację włosów. Fryzjerzy w trosce o bezpieczeństwo Twoich włosów i najwyższą jakość usług stosują do tego zabiegu tylko najlepsze produkty.

SHINE LIGHT

Jest to unikatowy sposób farbowania włosów, w którym możemy z każdej twarzy wydobyć piękno, podkreślić kolor oczu lub ukryć mankamenty.

Dzięki profesjonalnym środkom, otrzymujemy efekt lśniących blond pasemek i zdrowych włosów.

TRWAŁA ONDULACJA

Gdy pragniemy loków, które niewątpliwie dodadzą nam wdzięku, lub chcemy odbić proste włosy od nasady – na ratunek przychodzi nam trwała skręcająca i odbijająca od nasady. Dzięki profesjonalnym produktom, zabieg ten pozwala na dobranie najbardziej optymalnego skrętu włosa, w zależności od oczekiwań.

STRZYŻENIE I STYLIZACJA

Strzyżenie męskie
55 - 65 zł
Cover’5 for men + strzyżenie
120 - 145 zł
Strzyżenie damskie
95 - 155 zł
Modelowanie
55 - 85 zł
Loki
100 - 160 zł
Upięcie okazjonalne
100 - 130 zł
Upięcie ślubne
160 - 230 zł
Upięcie ślubne próbne
160 - 180 zł
Pielęgnacja Joico
130 zł
Rekonstrukcja Framesi
130 zł

KOLORYZACJA

Koloryzacja jednolita
200 - 300 zł
Koloryzacja ombe/sombre
240 - 400 zł
Koloryzacja shine light
240 - 420 zł
Pielęgnacja włosów przy koloryzacji włosów
70 - 85 zł
Dekoloryzacja + koloryzacja
550 - 750 zł
Trwała ondulacja
130 - 260 zł