mani/pedi cure

 

 

Dłonie są naszą wizytówką, dlatego warto dbać o ich wygląd i kondycję. To właśnie one najszybciej zdradzą nasz wiek i charakter pracy. W ramach kompleksowej pielęgnacji dłoni i paznokci proponujemy:

 

 

 

Manicure klasyczny (biologiczny)

 

to tradycyjny zabieg polegający na skróceniu, opiłowaniu płytki a także usunieciu nadmiaru skórek z łoża paznokcia. W cenie nałożenie wzmacniającej warstwy bazowej, malowanie jednym kolorem oraz zakończenie utwardzaczem, przedłużającym żywotność lakieru. Na zakończenie aplikowana zostaje oliwka na skórki, jak również nawilżający krem do dłoni.

 

 

 

Manicure hybrydowy

 

stał się on konkurencją dla tradycyjnego manicuru. Użyte w tej technice produkty mają właściwośći lakieru i żelu, są odporne na zmywacz, a lakier utrzymuje się na paznokciach 2-3 tygodnie. Jest idealny dla Pań, które nie mają czasu na suszenie, malowanie paznokci i cotygodniowy manicure. Sprawdzi się w pracy i na urlopie – do wyboru kolory lub french.

 

Przedłużanie paznokci

 

Oferujemy przedłużanie paznokci metodą żelową bądź akrylową na tipsie lub szablonie. Wybór metody dokonywany na miejscu według preferencji i uznania Klientki. Możliwość rekonstrukcji obgryzionych paznokci.

Możliwość zakupu Karty Upominkowej na usługi fryzjersko-kosmetyczne. Do nabycia w Salonach.