PIELĘGNACJA STÓP

Często zapominamy o stopach, a to właśnie one niosą nas przez całe życie. Wykonują ciężką pracę, a zdarza się, że zaczynamy o nich dopiero myśleć, gdy zabolą. Tymczasem stopy również wymagają odpowiedniej, regularnej pielęgnacji, by zachować estetyczny wygląd i zdrowie. Pamiętajmy, iż lepiej zapobiegać niż leczyć! W naszym salonie oferujemy profesjonalne usługi pedicure. Do każdego zabiegu używamy jednorazowych produktów ( japonek, seperatorów, frezów, ręczników, pilniczków).

Pedicure klasyczny

Pielęgnacja stóp polegająca na nadaniu kształtu paznokciom, usunięciu nadmiaru skórek z płytki paznokciowej a także usunięciu obumarłego, zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki z całej powierzchni stopy. Podczas zabiegu aplikowany jest gruboziarnisty peeling a całość zakończona jest delikatnym masażem wykonanym na regenerująco – nawilżającym kremie.

Całość zakończona jest idealnym pomalowaniem paznokci z odżywką i utwardzaczem.Pedicure hybrydowy

Pielęgnacja stóp polegająca na nadaniu kształtu paznokciom, usunięciu nadmiaru skórek z płytki paznokciowej a także usunięciu obumarłego, zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki z całej powierzchni stopy. Podczas zabiegu aplikowany jest gruboziarnisty peeling a całość zakończona jest delikatnym masażem wykonanym na regenerująco – nawilżającym kremie. Pedicure hybrydowy charakteryzuje się nałożeniem na płytkę specjalnego żelo-lakieru utwardzalnego w lampie. Idealny zabieg na sezon jesienno – zimowy, ponieważ paznokcie po utwardzeniu nie wymagają suszenia. Paznokcie idealnie błyszczą, nie wycierają się, a także są chronione przed łamaniem. Lakier jest hipoalergiczny i nie powoduje żadnych szkód na naturalnej płytce paznokcia.