Wstęp

Jak wiadomo od tysiącleci masaże wpływają dobroczynnie na ciało i duszę człowieka. Masaż obniża poziom napięcia, co prowadzi do przywrócenia równowagi między ciałem i duszą. W naczyniach skórnych usprawnia się przepływ krwi i chłonki, dzięki czemu zwiększa się aktywne dostarczanie substancji odżywczych oraz szybsze wydalanie produktów przemiany materii. Masaż zwiększa zdolność mięśni do pracy. Po 5-minutowym masażu praca zmęczonego mięśnia wzrasta 3-5 krotnie. Ponadto poprawia się wytrzymałość aparatu więzadłowego, a zarazem ruchomość w stawach. Poprzez lepsze ukrwienie zdolność do pracy stawów i aparatu więzadłowego szybko wzrasta. Na układ nerwowy wpływa pobudzająco bąd¼ relaksująco w zależności od tempa i siły wykonywanego masażu.

Nasza oferta daje Państwu możliwość wyboru masażu i dopasowania go do Państwa indywidualnych potrzeb. Masaże całego ciała trwają ok. 60 minut.

Opis


Masaż klasyczny — czas trwania 1 godz. - 50 zl

Masażem klasycznym nazywamy zespół różnych zabiegów manualnych, które w sposób mechaniczny, przez powierzchnie ciała działają na skorę, tkankę podskorną, mięsnie, torebki stawowe i więzadła, a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia, nerwowy, wewnątrzwydzielniczy do narządów wewnętrznych włącznie.

Masaż klasyczny jest metodą leczenia zewnętrznych i wewnętrznych objawów jak i przyczyn choroby. Polega na mechanicznym drażnieniu tkanek, wywierając wpływ na organizm. Masaż klasyczny charakteryzuje sie 8 technikami wykonywanymi w odpowiedniej kolejności.

  • 1. Głaskanie
  • 2. Rozcieranie
  • 3. Wyciskanie
  • 4. Ugniatanie
  • 5. Uderzanie (oklepywanie)
  • 6. Wstrząsanie
  • 7. Wibracja
  • 8. Ruchy bierne


Masaż klasyczny może być całościowy, czyli taki gdzie masowane koniczynny dolne i górne, plecy i kark, brzuch i klatka piersiowa lub częściowy, gdzie masowany jest tylko wybrany przez pacjenta obszar np. same plecy i kark lub nogi.

Masaż trwa od 30 minut do 1,5 godziny.

Masaż klasyczny bańką chińską z elementami masazu klasycznego(zalecane 10 serii zabiegow, przy zakupie 9, 10 masaz gratis) - czas trwania 1 godz. - 50 zl

Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z celulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyra¼ne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje. Podciśnienie, które wytwarza sie w bańce przez usuniecie z niej powietrza, powoduje zassanie skory i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyra¼ną poprawę stanu mało elastycznej skory. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć sie zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.

Masaż relaksacyjny - czas trwania 1 godz / 50 zł

Masaż kręgosłupa należy do najstarszej dziedziny medycznej i był stosowany już w starożytności. Wywodzący się z Indii i Chin, stanowi naturalną, nieszkodliwą, nieinwazyjną metodę leczenia, relaksacji, a także wspomaga odchudzanie i poprawia kondycje skory. Zalet tego masażu zwanego również masażem relaksacyjnym jest bardzo wiele, wykorzystując przeprowadzone badania i wieloletnie doświadczenie nasza firma stworzyła pełną gamę produktów by walczyć z bólem.

Działanie masażu jest wielo poziomowe. Na poziomie skory: oczyszcza ją z rogowaciejących łusek naskorka, dzięki czemu polepsza się działanie gruczołów łojowych i potowych. Zwiększenie oddychania skornego pomaga w szybszej regeneracji naskorka W głębszych warstwach masaż kręgosłupa powoduje dochodzenie do opróżnienia naczyń chłonnych i krwionośnych, powodując szybsze krążenie płynów ustrojowych, a co za tym idzie? Poprawa odżywienia tkanek, komórki są lepiej zaopatrywane w tlen i substancje odżywcze. Cudowny wpływ masażu relaksacyjnego możemy odnale¼ć także w aparacie więzadłowym i mięśniach. Lepsza elastyczność, wzrost ruchomości aparatu więzadłowego, a to wszystko już po kilku zabiegach masażu.

Masaż miodem - czas trwania 1 godz - 60 zł

Co trzecia kobieta na świecie marzy aby pozbyć się cellulitu. Być możne najbardziej skutecznym tanim a także łatwo dostępnym lekarstwem jest miód, a dokładnie masaż miodem. Masaż miodem pomaga oczyścić skórę, usuwając toksyny i zrogowaciały naskórek, wzmacnia naczynia krwionośne, łagodzi zmęczenie i pomaga redukować cellit.

Antycellulitowy masaż miodem przyśpiesza krążenie limfy i krążenie krwi w podskórnych warstwach, poprawia przemianę materii, a tym samym przyczynia się do wygładzenia skory, poprawia jej elastyczność i wpływa na zmniejszenie obwodu poszczególnych partii ciała objętych cellulitem. Każda cześć należy masować od 6 do 10 minut, a następnie w razie potrzeby przejść do innego obszaru.

Dla uzyskania widocznych efektu redukcji cellulitu, anty cellulitowy masaż miodem powinienem być wykonywany raz w tygodniu. Anty cellulitowy masaż miodem może zmniejszyć obwód ciała o 2-4 cm. Po masażu należy umyć daną część ciała w ciepłej wodzie, bez używania gąbki. Następnie nałożyć krem antycelulitowyMasaż czekolada - czas trwania 1 godz / 60 zł

Zabieg ten to prawdziwa uczta dla ciala i ducha! Czekolada zawiera naturalne antyoksydanty, polifenole i tanine. Obfituje w zelazo, magnez, cynk i wapn oraz kofeine - czyli substancje pobudzajace krazenie krwi, zmniejszajace obrzeki i przyspieszajace spalanie tluszczu. Kakaowiec pobudza produkcje hormonów szczescia - endorfin, poprawia samopoczucie, a takze zapobiega starzeniu sie skóry, poniewaz zawiera flawonoidy neutralizujace dzialanie wolnych rodników. Skóra po zabiegu jest aksamitnie gladka, odzywiona i nawilzona. Masaz poprawia koloryt skóry, przywraca jej elastycznosc oraz wygladza cere. Efekty takiego masazu czekolada sa wielopoziomowe: równowaga psychiczna, aksamitnie gladka, miekka, wypielegnowana i gruntownie nawilzona skóra oraz towarzyszacy jeszcze dlugo po zabiegu, poprawiajacy nastrój zapach czekoladowy.
MASA¯ ¦WIEC¡ - czas trwania 1 godz / 60 zł

Relaksujący masaż świecą obezwładnia zmysły niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem, i zniewala ciało ciepłem i jedwabistym dotykiem. Masaż z zastosowaniem świecy to jeden z najnowszych trendów na rynku Masaż ten jest wyjątkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych składników. Korzyści masażu świecą:

.aromat i ciepło świecy korzystnie wpłynie na nasze zmysły
.skóra będzie jedwabiście gładka i miękka w dotyku
.zlikwiduje napięcia w ciele zapewniając głębokie rozlu¼nienie i uspokojenie