Ręczniki jednorazowe z włókniny


Ręczniki fryzjerskie wykonane z wysokiej jakości włókniny i celulozy, ich miękkość nie podrażnia skóry, posiadają właściwości hipoalergiczne. Włóknina przepuszcza powietrze a zarazem jest chłonna i wytrzymała, dzięki czemu doskonale absorbuje wilgoć i wodę z powierzchni skóry i włosów.

Peleryny jednorazowego użytku


Są to peleryny które ochraniają skórę oraz odzieć klientów przed wodę, włosami, środkami chemicznymi takimi jak np. farba, rozjaśniacz itd. W naszym Salonie są one używane jednorazowo dla każdej osoby.

Rękawiczki jednorazowe


Rękawiczki jednorazowe z lateksu sąa bezpieczne podczas wykonywania pedicuru, zabiegów fryzjerskich oraz kosmetycznych takich jak mikrodermabrazja czy kawitacja. Zapewniają pełną higienę podczas wykonywania usług.

Sterylizator - urządzenie bakteriobójcze


Po każdym kliencie dezynfekujemy narzędzia fryzjerskie oraz kosmetyczne w sterylizatorze. Dzięki promieniom UV wszystkie przyrządy są zdezynfekowane i gotowe do kolejnego użycia.

 

 

 

Incidur


Incidur Spray - szybko działający alkoholowy preparat do dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego. Posiada szerokie spektrum działania obejmujące bakterie, grzyby i wirusy.

 

 

 

 

Aldewir


Aldewir służy do dezynfekcji i mycia narzędzi, sprzętu medycznego oraz powierzchni pomieszczeń, mebli, urządzeń medycznych z metalu, szkła i porcelany, tworzyw sztucznych i gumy. Działa bakteriobójczo, prątkobójczo i grzybobójczo, inaktywuje wirusy (w tym HIV).
Japonki do pedicuru, jednorazowe pilniczki, końcówki do frezarki, worki do wanienkiKlapki japonki wykonane z trwałej pianki, używane po zabiegu pedicure. Umożliwić poruszanie się tuż po skorzystaniu z zabiegu. Dzięki temu że mają rozmiar uniwersalny pasują na każdego. Są one stosowane jednorazowo dla każdej osoby do jednego zabiegu jak również pilniczki, wymienne końcówki do frezarki oraz worki do wanienki do pedicure.

Wanna DezynfekcyjnaWanienka dezynfekcyjna jest wykonana z wytrzymałego polymeru i przeznaczona do dezynfekcji, mycia i przechowywania narzędzi oraz urządzeń medycznych.

CECHY WANNY DEZYNFEKCYJNEJ

  • Ochrona przed bezpośrednim kontaktem z roztworem i wdychaniem jego oparów
  • Łatwe w obsłudze, trwałe i niezawodne
  • Wanny nie wchodzą w reakcjê ze środkami dezynfekującymi i myjącymi
Chusteczki higieniczne
Chusteczki higieniczne są stosowane do oczyszczanie twarzy z wŁosów po strzyŻeniu. UŻywamy ich zamiast tradycyjnych niehigienicznych pędzli tzw. karkówek.Folia aluminiowa


Folia aluminiowa stosowana do zabiegów fryzjerskich takich jak pasemka, balejaż.